За який час маятник здійснить 10 коливань якщо частота його коливань дорівнює 0 25 гц


Ответы на вопрос

Отвечает Мукомел София.

Ответ:

4 c

Объяснение:

N=10    v=0.25 Гц   t=?

===

t=N/v=10/0.25=4 c

======================