На скільки градусів нагріється 2 кг свинцю, отримавши 7,8 кДж енергії


Ответы на вопрос

Отвечает Філюк Танюшка.

Ответ:

Q=c*m*Δt

Δt=Q/c*m=7800/140*2=27,85 С

Объяснение: