У скільки разів середня квадратична швидкість руху молекул кисню менша за середню квадратичну

швидкість руху молекул водню, якщо температури цих газів однакові?​

Ответы на вопрос

Отвечает Павлович Дмитрий.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

Т₁ = Т₂ = T

M₁ = 32·10⁻³ кг/моль - молярная масса кислорода O₂

M₂ = 2·10⁻³ кг/моль - молярная масса водорода H₂

__________________________________________

<v₂> / <v₁> - ?

1)

Формула средней квадратичной скорости:

<v> = √ (3·R·T / M)

Тогда:

<v₁> = √ (3·R·T / M₁)

<v₂> = √ (3·R·T / M₂)

<v₂> / <v₂> = √ (M₁/M₂)

<v₂> / <v₂> = √ (32 / 2) = √ (16) = 4

Скорость молекул кислорода в 4 раза меньше скорости молекул водорода.