Різниця питомих теплоємностей для деякого газу Ср-Сv=189 Дж/кг*К. Визначити, який це газ. СРОЧНО

ПОМОГИТЕ

Ответы на вопрос

Отвечает Сивак Таня.

Ответ:

CO2

Объяснение:

cp-cv=189 Дж/(кг*К)   М=?

===

cp-cv=R/M

M=R/(cp-cv)=8.31/189=0.044 кг/моль

====================