Чи однакова кількість теплоти виділяється при повному згоранні 5кг сухих дров і 1,47кг деревного

вугілля?

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Лера.
  • Сухие дрова:

Дано:

m = 5 кг

q = 1,0×10^7 Дж/кг

Q = ?

Анализ:

Q = qm

Решение:

Q = 1,0×10^7×5 = 50 МДж

Ответ: 50 МДж

  • Древесный уголь:

Дано:

m = 1,47 кг

q = 2,7×10^7 Дж/кг

Q = ?

Анализ:

Q = qm

Решение:

Q = 2,7×10^7×0,2 = 3,969×10^7 ≈ 40 МДж

Ответ: 40 МДж