Радіоприймач налаштований на прийом хвиль із частотою 300 МГц. Якій довжині хвилі відповідає ця

частота? а.5 мб.1 мв.10 смг.2 м

Ответы на вопрос

Отвечает Молосоев Донир.

Дано:

υ = 3 · 10⁸ Гц

c = 3 · 10⁸ м/с

λ - ?

Запишемо формулу хвилі:

v = \lambda * \nu\\\\\lambda = \dfrac{v}{\nu}

Оскільки електромагнітна хвиля поширюється зі швидкістю c, то кінцева формула має такий вигляд:

\lambda = \dfrac{c}{\nu} \\\lambda = \dfrac{3*10^8}{3*10^8} = 1

[\lambda] = \dfrac{m}{c*c^{-1}}  = m

Відповідь: 1 м (б)