Знайдіть енергію фотона інфрачервоного випромінювання довжина хвилі якого 1,2 мкм


Ответы на вопрос

Отвечает Росанова Кристина.

Ответ:

Объяснение:

дано л=1,2*10^-6 м

E- ?

E=h*c/л=6,63*10^-34*3*10^8/1.2*10^-6=1.66*10^-19 Дж=1 эВ