Знайдіть енергію фотона інфрачервоного випромінювання довжина хвилі якого 10 мкм


Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Юля.

E=h*c/L=6,62*10^-34*3*10^8/10*10^-6=1,99*10^-20 Дж