В балоні об’ємом 25л знаходиться 1кг азоту при тиску 3,5МПа. Визначити температуру газу. Молярна

маса азоту 0,028 кг/моль.

Ответы на вопрос

Отвечает Амосов Никита.

Объяснение:

pV=nRT; T=pV/nR

n=m/M = 1кг/ 0,028 кг/моль = 31, 7143 моль

T= (3,5*10^6 (кг/м*с^2) * 25*10^-3 (м^3)) / (31, 7143 (моль) * 8,314 (кг *м^2/ с^2 * моль* К)) = 331,85К

331,85 К - 273,15 К= 58,7 °С