Е.р.с. джерела струму 4,5 В. Струм короткого замикання 1,5 А. Знайти внутрішній опір джерела

електричного струму.

Ответы на вопрос

Отвечает Бациенко Никита.

Ответ:

3 Ом

Объяснение:

E=4.5 B     Iкз=1.5 A    r=?

===

Iкз=E/r

r=E/Iкз=4.5/1.5=3 Ом

====================