Визначте ККД двигуна трактора, якщо для виконання роботи 18 900 кДж потрібно 1,5 кг палива. питома

теплота згоряння якого 42 МДж/кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Лера.

Ответ:Дано:

m=1,5кг

q=42000000ДЖ\кг

Aкор=18900000

n-?

Розв'язування:

n=Aкор\Qповна*100%

Qповна=q*m

Qповна=42000000*1,5=63000000

n=18900000/63000000*100%=30%

Відповідь:30%

Объяснение:18900кдж=18900000дж

42мгж/кг=42000000