Тіло здійснює коливанні рухи із частотою 10 Гц.Визначити період коливань тіла.​


Ответы на вопрос

Отвечает Куанышева Жанат.

Ответ:

T=1/f=1/10 с =0.1с

ттттттттттттттттт