Визначте максимальну масу води з початковою температурою 20 °с, яку можна перетворити на пару з

температурою 100 °с за рахунок теплоти, що виділиться внаслідок повного згоряння 10 г бензину. втрати енергії не враховуйте.​

Ответы на вопрос

Отвечает Реготов Даня.

Дано: L=2.3*10⁶ Дж/кг, m₁=10 грамм, q=46*10⁶ Дж/кг

СИ: m₁=0,01 кг

Найти: m₂

Решение:

Q₁=Q₂

Q₁=qm₁=46*10⁶*0,01=0.46*10⁶ Дж

Q₂=сm₂(t₂-t₁)+Lm₂

460000=4200*m*80+2300000*m

m(336000+2300000)=460000

2636000m=460000

m≈0.2

Ответ: 200 грамм