6. Колесо автомобіля радіусом 50см. робить 20 обертів за 8 с. з якою швидкістю рухається

автомобіль?​

Ответы на вопрос

Отвечает Троммельман Андрей.

Ответ:

υ = 2ПR/T

Т = t/N

Т = 8с/20 = 4/5с = 0,8с

R = 50 см = 0,5 м

υ = 2*3,14*0,5 м / 0,8 с = 3,925 м/с

Объяснение:

R - радіус колеса

T - період обертання (час, за який тіло здійснює 1 обертання)

N - кількість обертів

t - час

П - число Пі, приблизно дорівнює 3,14