Яка напруга на провиднику опором 12 кОм якщо сила струму в ньому 9 мА


Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Наташа.

Ответ:

R= 12 кОм = 12000 Ом

I = 9 мА = 0,009 А

Згідно закону Ома I=\frac{U}{R}

Тоді U=I*R=12000*0.009=108 B

Объяснение: