1 варіант 1.Яка кількість теплоти необхідна, щоб розплавити 50° золота,температурі 1065°С? Срочно

пжжжж​

Ответы на вопрос

Отвечает Турарбеков Ернат.

Дано:

лямбда= 0,67×10^5 Дж/кг

m = 0,05 кг

Q =?

Анализ:

Q = лямбда×m

Решение:

m = 0,67×10^5×0,05 = 3,35 кДж

Ответ: 3,35 кДж