Потяг рухався зі швидкістю 72 км/год. Яку відстань він подолав за 3 год?​


Ответы на вопрос

Отвечает Шейфер Карина.

Ответ:

72*3=216 (км)

Объяснение:

Якщо за 1 годину потяг пройшов 72 км, то за 3 години потяг пройде 216 км

Отвечает Гладушов Артём.

Відповідь:

Пояснення:

Ответ:

72*3=216 (км)

Объяснение:

Якщо за 1 годину потяг пройшов 72 км, то за 3 години потяг пройде 216 км