Об'єм уламка металу 50см2 маса 365 знайдіть густину цього металу​


Ответы на вопрос

Отвечает Мухаметкаримов Диас.

Об'єм вимірюються в м3 а не в м2

Якщо маса в грамах тоді:

Густина = маса/об'єм

Об'єм 50/1000000 це буде м3

Маса 365/1000 це в кг

365/1000:50/1000000=365*1000/50=365*20 = 7300

Відповідь :7300 кг/м3.