Камінь падав з однієї скелі 2 с, а з іншої — 6 с. У скільки разів друга скеля вища за першу?​


Ответы на вопрос

Отвечает Самойлов Вова.

Відповідь:

у 9 разів

Пояснення:

Знайдемо висоту першої скелі, H1=gt²/2=20(m)

а висота другої скелі буде   10*6²/2=180м   друга скеля вища за першу в 9 разів.