Допоможіть!!!камінь вільно падає з висоти 8 метрів яка його швидкість в момент падіння на землю?

скільки часу падав камінь?

Ответы на вопрос

Отвечает Перебоева Настя.

По закону сохранения энергии:
m*g*H = m*V²/2

Скорость:
V = √ (2*g*H) = √ (2*10*8) ≈ 12,6 м/с

Время падения из формулы:
H = g*t²/2
t = √ (2*H/g) = √(2*8/10) ≈  1,3 c