Помогите подробно решить срочно 1. Велосипедист їхав 10 хв зі швидкістю 18 км/год. Який шлях він

подолав за цей час 2. Футболіст за матч у середньому пробігає 27 км. Визначте його швидкість і порівняйте зі швидкістю велосипедиста 8 м/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Александра.

Объяснение:

1. S=v×t. S= 5м/с × 600с.= 3000м