Знайти масу фотона, коли довжина хвилі дорівнює 1.6*10


Ответы на вопрос

Отвечает Волков Андрей.

Ответ:

p=h/L=6,62*10^-34/,6*10^-8=4,14*10^-26 кг*м.с

E=p*c=4,14*10^-27*3*10^8=12,4*10^-18 Дж

Объяснение: