Поможіть розв'язати задачі з фізики. Дуже потрібно на контрольну. Буду вдячна.1) Логарифмічний

декремент затухання контура дорівнює 2. У скільки разів зменшиться заряд на конденсаторі за 1 період?2) В установці для отримання кілець Ньютона з радіусом кривизни лінзи 50 м радіус другого світлого кільця у відбитому світлі рівний 7,5 мм. Яка довжина хвилі використаного монохроматичного світла?3) Граничний кут повного внутрішнього відбивання для деякої речовини рівний 45 градусів.Знайти для цієї речовини кут повної поляризації.4) Знайти довжину хвилі фотона, що випромінюється при переході електрона з другої борівської орбіти на першу в одноразово іонізованому атомі Гелію.Стала Рідберга рівна R=1,1·10 в 7 степені

Ответы на вопрос

Отвечает Драч Даша.
2. радиус светлых колец Ньютона в отраженном свете
rn=корень квадратный((2n+1)Rz/2)
z-длина волны света
n=2
r2=корень квадратный(5Rz/2)
z=2*r2**2/5R=2*0.0075*0.0075/5/50=0.00000045 м