Пішохід пройшов 3 км за 40 хв а потім проїхав автобусом 17 км за 0,5 год Визначте середню швидкість

руху пішохода на всьому шлях​ СРОЧНО ПЛІС

Ответы на вопрос

Отвечает Бородин Илья.

Ответ:

1)3+17=20(км) подолав всього

2)40+30=70=1год10хв

відповідь: 1.5км за 25 хв