Помогите плиз решите задачу нужно РЕШЕНИЕ А НЕ просто ответ Яку потужність розвиває двигун

моторного човна, якщо за швидкості 27 км/год сила опору руху становить 3 кН?

Ответы на вопрос

Отвечает Шокбар Алмат.

Ответ:

-32,4 кВт

Объяснение:

Р = А/t

A = F*s

P= F*s/t, где s/t можно преобразовать в V, так как V = s/t

P = F*V

P = 300*108

P = 32400 Bт

Ответ - 32,4 кВт

я думаю що ось так правильно як мені здається але краще перевір сам