СРОЧНО!! ТОЛЬКО ОТВЕТ!!!Яка робота (кДж) виконується при рівноприскореному підніманні вантажу масою

m = 100 кг на висоту h = 4 м за час t = 2 с. Відповідь записати з точністю до сотих.

Ответы на вопрос

Отвечает Зайка Лера.

Ответ:

Объяснение:

дано m=100 кг

h=4 м

t=2 с

A- ?

1) так как Vo=0     h=at²/2

a=2h/t²=8/4=2 м/с²

2) Fн-mg=ma

Fн=m(g+a)=100(10+2)=1200 Н

3) A=Fн*h=1200*4=4800 Дж

==========

ответ   A=4800 Дж