Рівняння гармонічних коливань має вигляд х=0,05sinПt.Знайдіть період та частоту коливань​


Ответы на вопрос

Отвечает Ступина София.

Ответ:

Объяснение:

Из уравнения ω=π=2*π/T

T=2 c

v=1/T=1/2=0.5 Гц

======================