Вантаж масою 50 кг притискується до вертикальної стіни силою 100 Н. Яка потрібна сила, щоб тягнути

вантаж вгору, якщо коефіцієнт тертя дорівнює 0,3? помогите срочно!!!! ДАЮ 70 БАЛЛОВ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Каримов Акежан.

Ответ:

Объяснение:

дано m=50 кг

Fд=N=100 Н

k=0,3

Fтяг - ?

в проекциях на ось ОX

Fтяг-mg-Fтр=0    так как V=const

Fтяг=mg+k*N=500+0,3*100=530 Н

============

ответ Fтяг=530 Н