Обчисли масову частку Алюмінію в сполуці AI2O3​


Ответы на вопрос

Отвечает Шевлякова Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

Mr(Al2O3) = 27*2 + 16*3 =102

W(Al) = Ar(Al) *n / Mr(Al2O3)  *100% = 27*2 / 102  *100% =53%