Поїзд масою 2200 т починає гальмувати. При цьому він зменшує свою швидкість з 60 км/год до 10

км/год за 1 хвилини. Знайти силу гальмування поїзду.

Ответы на вопрос

Отвечает Шестакова Надя.

Ответ:

Объяснение: ответ F=509.4 Н

дано  m=2200 000 кг

t=1 мин=60с

V1=60 км/ч=16,67 м\с

V2=10 км/ч=2,777 м/с

F- ?

по второму закону Ньютона

-F*t=m(V2-V1)

F=m(V1-V2)/t=2200000 (16,67-2,7777)/60=509.4 кН