Хвилі набігають на берег, і кожні 10с берегову лінію пересікають 4 хвилі. Яка швидкість хвилі,

якщо відстань між її гребнями 8 м.нужно срочно!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Филипповский Данил.

Ответ:

3.2 м/с

Объяснение:

t=10 c     N=4     λ=8 м     v=?

===

T=t/N

v=λ/T=λ*N/t=8*4/10=3.2 м/с

========================