Чому буде дорівнювати падіння напруги на опорі 22 ом,якщо в колі протікає струм а4 ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Коршунова Виктория.

Ответ:

88 B

Объяснение:

R=22 Ом    I=4 A    U=?

===

U=I*R=4*22=88 B

======================