Визначте середню квадратичну швидкість руху молекул газу, який займає об'єм 5 м3 при тиску 2*105 Па

та має масу 6 кг. ПомОгитЕ пожААлуйста срочно надо !!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Ананьин Виталий.

Ответ:

707 м/с

Объяснение:

V=5 м3     p=2*10^5 Па    m=6 кг   v=?

===

p=(1/3)*n*mo*v²

n=N/V

m=N*mo

v=√(3*p*V/m)=√(3*2*10^5*5/6)≈707 м/с

==================================