На гладенькій горизонтальній поверхні лежать два тіла різної маси, з’єднані між собою стиснутою

пружиною. Потенціальна енергія пружини Wp = 80 Дж. Після того, як пружину відпустили, кінетична енергія тіла меншої маси досягла значення Wk = 60 Дж. Визначити співвідношення мас тіл.

Ответы на вопрос

Отвечает Лис Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

дано Wк1=60 Дж

Wк2=80-60=20 Дж

m2> m1

при взаимодействии   m1V1=m2V2     P1=P2=P ( одинаковы)

W=mV^2/2=(mV)^2/2m=P^2/m- связь между импульсом и энергией

Wк1/Wк2=m2/m1=3

массы тел отличаются в 3 раза