Пружину яка має жорсткість 50 Н/м стискають на 0,0 4м.Яку силу приклали до пружини?​


Ответы на вопрос

Отвечает Абрамов Лев.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

k = 50 Н/м

Δx = 0,04 м

_________

F - ?

По закону Гука:

F = k·Δx

F = 50·0,04 = 2 Н