На космічному кораблі , який рухається зі швидкістю 0,6 с, пройшов 1 рік. Який час пройде на

Землі?СРОЧНО!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Nick Payal.

Ответ: Дано: T0=1 рік; v=0,6с

T-?

Объяснение:

Виконуємо за формулою відносності часу:

T=T0/√1-v^2/c^2 =1/√1-0,6^2/c^2=1/√1-0,36=1/√0,64=1/0,8=1,25р

Відповідь: 1,25 р