ДОПОМОЖІТЬ при температурі 18°C об'єм газу становить 8 м³. Який об'єм займатиме газ при

температурі 37 °C? тиск сталий​

Ответы на вопрос

Отвечает Олейник Настя.

Ответ:

8,52 м³

Объяснение:

T1=291 K    T2=310 K    V1=8 м³    V2=?

===

p=const

V1/T1=V2/T2

V2=V1*T2/T1=8*310/291=8.52 м³

============================