Брусок масою 3 кг лежить на столі, коефіцієнт тертя якого 0,4. Якою є сила тертя між бруском і

столом, якщо горизонтальний динамометр, яким учень діє на брусок, показує 10 Н?

Ответы на вопрос

Отвечает Князева Валерия.

Ответ:

Дано:                                                          F=μN=μmg

Fтр=3 Н                                                          m=F/(μg)=3/(0,25*10)=1,2 кг.

μ=0,25  

Знайти - m  

Відповідь: 1,2 кг

Объяснение: