дві сили 13 н і 18 н діють на одне тіло вздовж однієї прямої в одному напрямку знайти рівнодійну та

зобразити графічно​

Ответы на вопрос

Отвечает Альбрант Анастасия.

Ответ:

Два чоловіки тягнуть вантаж, прикладаючи горизонтальні сили F1 = 100 Н і F2 = 200 Н, напрямлені вздовж однієї прямої. Яким може бути модуль рівнодійної R цих сил? Чому дорівнює сила тертя, що діє на вантаж, якщо він не зрушується з місця? Розгляньте всі можливі випадки й зобразіть на рисунку всі горизонтальні сили, що діють на вантаж.

Розв’язання

Якщо обидві сили напрямлені однаково, то їхня рівнодійна R = F1 + F2 = 300 Н, сила тертя спокою дорівнює 300 Н і напрямлена протилежно силам F1 і F2 (див. рис. а), якщо сили напрямлені протилежно, то їхня рівнодійна R = F2 – F1 = 100 Н, сила тертя спокою дорівнює 100 Н і напрямлена в бік меншої сили (див. рис. б).

Объяснение: