Допоможіть будь ласка! Чому доривнюе густина параллелепипеда ширина, висота та довжина якого =20,80

та 120см видповидно маса параллелепипеда - 8 кг з якои може бути виготовлений цей паралепипед

Ответы на вопрос

Отвечает Кайшев Георгий.

Відповідь:

≈0,0417 г/см³

Пояснення:

V=a*b*c

V=20*80*120

V=192000 см³

p = m/V

8кг = 8000г

p = 8000/192000

p = 0,0416666666666667≈0,0417 г/см³

с чого виготовлений  цей паралелепіпед не знайшов