4. (2б) Якою може бути максимальна маса саней із вантажем, щоб вони не провалювалися в сніг?

Сніговий покрив витримує тиск 3кПа. Ширина саней – 60 см, довжина – 1 м. 5.(3б) Гідравлічний домкрат піднімає машину вагою 15 кН. До меншого поршня прикладають силу 300 Н. Чому дорівнює площа меншого поршня, якщо площа більшого – 200 см2?ІІІ рівень6.(3б) На столі лежить залізна пластинка завтовшки 10 см. Який тиск вона створює на стіл.(густина заліза – 7800 кг/ м3). Допоможіть будь ласка я дам підписку! Будь ласка. Це терміново​

Ответы на вопрос

Отвечает Рубаняк Вадім.

Ответ:

4. 180кг.

5. 0.004 м²

6. 7800 кг/м²

Объяснение:

4. Тиск саней на сніг P=F/S=m*g/S, звідки

m=P*S/g=(3*10³Па*0.6м²)/10м/с²=180 кг.

5. Тиск на перший поршень і на другий рівні між собою. Тому:

P₁=P₂, F₁/S₁=F₂/S₂, F₁-сила яка діє на меньший поршень, F₂-сила на більший поршень, S₁-площа меньшого поршня, S₂-площа більшого поршня,звідки S₁=F₁*S₂/F₂=300H*0.2м²/15*10³Н=0.004м².

6. Питома вага або тиск цє сила яка диє на 1 м², P=F/S=mg/S=cgV/S, де с-густина, Р=7800кг/м³*10 м/с²*0.1 м³=7800 Н.