Період коливань математичного маятника дорівнює 2 с. Чому дорівнює частота коливань? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Шинкар Діаночка.

Ответ:

0,5 Гц

Объяснение:

Формула частоти коливань має вигляд

v = \frac{N}{t} = \frac{1}{T} = \frac{1}{2} = 0,5 Гц