Тiло,маса якого 20 кг,вiльно падае протягом 6 с.Визначити роботу сили тяжiння​


Ответы на вопрос

Отвечает Синевич Алина.

m=20 кг

t=6 с

g=10 м/с²

A-?

A=mgh

h=gt²/2

A=mg²t²/2=20*10²*6²/2=36000 Дж = 36 кДж

Ответ: 36 кДж