1.Визначте масу тiла, якщо на поверхнi Мiсяця на нього дiє сила тяжiння 8,64Н.Яка сила тяжiння

дiятиме на це тiло на поверхнi Землi?Прискорення вiльного падiння на Мiсяцi-1,7м/с2.(33.1) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ковальчук Анастасия.

Ответ: 50,8Н

Объяснение:

Дано:

Р1=8,64Н

g1=1,7м/с²

g2=10м/с²

-----------

Р2-?

P1=mg1

m=P1/g1=8,64/1,7=5,08кг

Р2=mg2=5,08*10=50,5Н