Спочно Памагити !!! В однорідному електричному полі напруженістю 98Н/Кл в стані спокою перебуває

порошинка масою 4•10 -8кг . Визначте заряд порошинки.

Ответы на вопрос

Отвечает Сизикова Виктория.

Ответ:

4 нКл

Объяснение:

E=98 Н/Кл    m=4*10^-8 кг     g=9.8 м/с²    q=?

===

q*E=m*g

q=m*g/E=4*10^-8*9.8/98=4*10^-9 Кл

=======================