В однорідному електричному полі перебуває в рівновазі порошинка масою 2,0*10^(-6) кг, що має заряд

5,0*10^(-6) Кл. Якою є напруженість поля? Вважайте, що прискорення вільного падіння дорівнює 10 м/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Иршенко Юлия.
F=mg=2*10^(-5)Н
F=qE
E=F/q=2*10^-5/0.5*10^-5=4 Н/Кл.