5. Чому дорівнює сила струму в провіднику, якщо за 10 с через його поперечний переріз проходить

2-1020 електронів? ПОМОГИТЕ , ДАЮ 15 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Вера.

Ответ:

Объяснение:

N = 2.5×10^20

e = 16*10^-20 Кл   заряд электрона

t=10c

I = ?

I = q/t = (N*e)/t = ( 2.5×10^20 *  16×10^20) / 10 = 4A