Чому рівний імпульс автомобіля масою 1050 кг, якщо він рухається із швидкістю 25 м/с? СРОЧНО!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Рита.

Ответ:

P=m*v=1050кг*25м/с=25750кг*м/с