Задача 51. Першу ділянку шляху поїзд пройшов за 0,5 години зі швидкістю 60 км/год, а залишок

шляху довжиною 120 км за 1,5 години. Визначте середню шви-дкість поїзда на всьому шляху призначення​

Ответы на вопрос

Отвечает Винской Алексей.
Дано V1=60 км/ч V2=100 км/ч S1=S2=S/2 Vср- ?

Vcр= S/t=S/(t1+t2)=S/(0,5*S/V1+0,5*S/V2)=2*V1*V2/(V1+V2)=2*60*100/160=75 км/ч