На скільки видовжиться пружина жорстокістю 200 Н/м, якщо до неї підвісили тіло вагою 50 Н


Ответы на вопрос

Отвечает Гнусарева Ольга.

Ответ:

x=F/k=50/200=0.25 м

ттттттттттттттттттттттттт